Новини

30 листопада 2018

Інформаційний захід студентів-документознавців «Я люблю 80-90-ті»

27 листопада 2018 року студенти кафедри інформаційної діяльності та медіа-коммунікацій ОНПУ групи ІД-171 у межах дисципліни «Бібліотекознавство та бібліографічні технології» організували інформаційний захід у стилі 80-90-х років, що відбувся в Науково-технічний бібліотеці.

26 червня 2018

Підведення підсумків захисту дипломних робіт бакалаврів за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність»

26 червня 2018 року - заключний день захисту дипломних кваліфікаційних робіт на здобуття першого освітнього рівня бакалавр за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність».

22 червня 2018

Захист дипломних кваліфікаційних робіт бакалаврів за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність»

Розпочато захист дипломних кваліфікаційних робіт на здобуття першого освітнього рівня бакалавр за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність».

21 червня 2018

Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття»

На базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету 12-14 вересня 2018 року відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття».

21 червня 2018

Мрієте стати журналістом, але ще не визначилися де?!

У такому випадку, Вам до нас! В Одеський національний політехнічний університет!

всі новини